Trænersiden

Velkommen til trænersiden
Denne side er tænkt som et forum, hvor vi som trænere kan dele erfaringer samt se planlagte arrangementer såsom trænermøde, trænerkursus mv.

Derudover kan man under "booking af banetider" booke sig ind på en af de ledige ekstra haltider, vi har onsdag, fredag og lørdag.
Lars Tetzlaff
Træner
Mobil: 60101215
LT@abhaandbold.dk

Bettina Skriver
Træner dame 2
Mobil: 2147 4534
bti@abhaandbold.dk

Martin Johansen
Træner

Mikkel Schardelmann
Træner
Mobil: 42314332
mikkels@abhaandbold.dk

Frank Andersson
Træner
Mobil: 30792263
frank@abhaandbold.dk

Tanya Mikkelsen
Træner
Mobil: 40550766
tanya@abhaandbold.dk

Jan Christiansen
Træner
Mobil: 71435296
jcti@abhaandbold.dk

Mikkel Stampe Madsen
Træner
Telefon: 44984972
Mobil: 30114972
ms@abhaandbold.dk

Jan Darville
Træner
Mobil: 2266 8111
jan@abhaandbold.dk

Stine Stampe Madsen
Træner
Mobil: 23346474
Stine@abhaandbold.dk

Søren Pedersen
Senioransvarlig, Tøjkøb, Julecup
Mobil: +4529847989
sop@abhaandbold.dk

Torben Nielsen
Træner
Mobil: 41428180
Torben@abhaandbold.dk

Anders Schardelmann
Træner, Ungdomsansvarlig
Mobil: 25559444
as@abhaandbold.dk

Pernille Lindholm
Træner, Ungdomsansvarlig, Julecup
Mobil: 22404665
pl@abhaandbold.dk

Martin Vang
Træner, Bestyrelsesmedlem
Mobil: 2261 0610
vang@abhaandbold.dk

 
Log-ind
 Glemt password?
© Akademisk Boldklub, Skovdiget 1, 2880 Bagsværd